Katalog WEB

katalog stron i firm

Szkoła Żeglarstwa i Sportów Wodnych Master Jachting Rafał Staniec

 Sport i turystyka / Posted 12 miesięcy ago by Natalia Pawlak / 144 views

Master Jachting Rafał Staniec to firma, która zapewnia kwalifikowane przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów jachtowych, żeglarskich oraz motorowodnych. Jesteśmy najlepszymi zawodowymi żeglarzami, instruktorami oraz skipperami, więc jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze to trafiłeś w idealne miejsce.
Wszystkie kursy zakończone są egzaminem na dany patent. Jesteśmy bardzo elastyczni i patrzymy na potrzeby naszych kursantów dlatego szkolenia odbywają się w trybie tygodniowym oraz weekendowym. To od Ciebie zależy który tryb wybierzesz.
Zajęcia z części teoretycznej przeprowadzane są w formie e-learning, dlatego też w zacisznym miejscu swojego mieszkania możesz przyswoić wiedzę.
Kurs w części praktycznej dla sterników motorowodnych prowadzimy na dwóch dobrze wyposażonych motorówkach :Pegazus 460 (nowość na sezon 2020 – nowy jacht motorowy ) i Elan 495 GT. Zajęcia żeglarskie prowadzimy na jachcie kabinowym Phobos 21 (rok produkcji 2019) oraz jachcie mieczowym typu Omega.
W Szkole Sportów Wodnych Master Jachting Rafał Staniec możesz również zdobyć kwalifikacje na morskiego sternika motorowodnego oraz licencję na holowanie narciarza wodnego.
Oprócz kursów oferujemy wynajem (czarter) jachtów motorowych. Jest to niedroga, ale znakomita forma rozrywki i spędzenia czasu z rodziną oraz przyjaciółmi.
Nasza oferta jest rozbudowana tak, aby dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. Wychodząc naprzeciw naszym kursantom oferujemy również vouchery, które można zakupić poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektrowniczą. Vouchery można wykorzystać do końca sezonu 2020 roku.

Dla naszych instruktorów wasze bezpieczeństwo i spokój ducha, jest najważniejsze. Oczywiście nie zabraknie wspaniałych przeżyć oraz wrażeń.
Zapraszamy serdecznie !!

Contact details

Osobowicka 7051-008 Show Phone Number ***** https://www.masterjachting.pl/