Katalog WEB

katalog stron i firm

Piękna w ciąży

 Zdrowie i uroda / Posted 10 miesięcy ago by Rafał Rafał / 135 views

Najpierw szczęście, radość. Nareszcie czujesz się stu procentową kobietą. Ciąża, świadomość tego, że pod Twoim sercem pojawiło się nowe życie. Chodzisz do ginekologa, oglądasz filmy z poradami dla matek, oraz czytasz blogi ginekologów. Cieszysz się i nie możesz się już doczekać. Uczucie, jakie Ci teraz towarzyszy jest nie do opisania, z Twojej twarzy nie schodzi uśmiech.

Fantastycznie, tylko razem z rosnącym dzieciątkiem rośną Twoje rozmiary. Po kilku miesiącach nie mieścisz się w ulubione spodnie…a chodząc w męża rozciągniętych dresach nie czujesz się najlepiej, a może od razu przyznaj się: wiesz, że utraciłaś swój urok.

Zamiast unikać kontaktu z lustrem i z utęsknieniem czekać na moment rozwiązania zainwestuj w siebie i w swój brzuszek. Możecie zarazem wyglądać uroczo i bardzo kobieco. Więc do dzieła! Od czego jest odzież ciążowa, która zapewni Ci wygodę, a także w elegancki sposób podkreśli zaokrąglone kształty, których wcale nie będziesz musiała się ich wstydzić. Będziesz z dumą prezentować fakt, iż jesteś w ciąży.

Odzież ciążowa to nie tylko luźne spódnice, ogrodniczki czy jedna bluzka ubierana na każde okazje. Asortyment wielu sklepów jest bardzo rozbudowany i dostosowany do potrzeb i upodobań pań. Nie trzeba rezygnować z reflektowanego przez siebie stylu ubierania. Można dobrać ubrania na specjalną okazje. Wiele mam będąc w ciąży w miarę możliwości pracuje, dlatego warto zainwestować w eleganckie marynarki, kostiumy. Wraz z krągłościami możecie spokojnie stawiać czoła wyzwaniom. Nie powinnaś też sądzić, że straciłaś swój kobiecy urok. Nie prawda. Ciążowa bielizna oraz ubrania uszyte według najmodniejszych wzorów ze zdwojona siłą uwidocznią kobiecość, która w Tobie drzemie.

Contact details

 *****