Katalog WEB

katalog stron i firm

Biuro rachunkowe znany księgowy

 Finanse, ubezpieczenia / Posted 2 miesiące ago by Michał Świda / 30 views

Nasza wyszkolona kadra zapewni Państwu szeroki zakres usług związanych z prowadzeniem działalności, jednocześnie zapewniając odrębne podejście do każdego klienta. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców z wielu sektorów oraz firm prowadzących działalność przez Internet. Nasze kwalifikacje potwierdzają państwowe certyfikaty czy dyplomy z najlepszych uczelni naszego kraju. Chcesz poznać nasze ceny, sprawdź naszą stronę www oraz wyślij do nas zapytanie.  Z największą przyjemnością przygotujemy dla Twojej firmy ofertę. Jednym z założeń naszego biura rozliczeniowego jest pomoc firmom w prowadzeniu czy kontrolowaniu finansów. Klientów traktujemy indywidualnie oraz dokładnie oddajemy się powierzonym zleceniom, żeby móc zapewnić pomoc księgową na najwyższym poziomie.

Nie zajmujemy się wyłącznie rozliczaniem przedsiębiorców. Pomagamy im też w prowadzeniu kadr, płac i rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W tym obszarze oferujemy opracowywanie list płac, umów o pracę, zlecenie czy o dzieło; obliczanie miesięcznego podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT-4); prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników; pełną obsługę rozliczeń z ZUS – wypełnianie deklaracji a także ich elektroniczna wysyłka; sporządzanie rozliczeń rocznych. Przewidywaną cenę za podstawową miesięczną obsługę księgową przy wykorzystaniu wyceny bazującej na liczbie dokumentów księgowych w miesiącu, możemy Ci przedstawić –  skontaktuj się z nami, zadzwoń bądź napisz. Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycenę.  Oferta naszego biura księgowego obejmuje prowadzenie PKPiR, prowadzenie ewidencji ryczałtowej, kadry, płace, ZUS, rozliczenia spadkowe, rozliczenia PIT, ewidencję VAT dla rolników. Oferujemy także pomoc w założeniu firmy jak również w pozyskaniu dotacji z Urzędu Pracy. Do firm, które prowadzą podatkową księgę przychodów i rozchodów czy ewidencję przychodów podchodzimy kompleksowo.

Na gruncie dostarczanych przez Klienta dokumentów lub odbieranych na życzenie klienta, wykonujemy zapisy zgodne z wymogami regulacji prawnych, lecz także uwzględniając racjonalizację podatkową. Pragniemy zauważyć, iż wspieramy również organizacje pozarządowe. Ceny realizowanych przez nas usług są precyzowane indywidualnie z każdym Klientem. Ich wysokość uzależniona jest od kilku czynników, wśród których możemy wymienić: rodzaj prowadzonej działalności; formy opodatkowania; liczba dokumentów oraz ich złożoności; indywidualne wymagania Klienta; liczba zatrudnionych pracowników. Zapraszamy do współpracy z biurem podatkowym Znany Księgowy.

Contact details

 ***** https://znany-ksiegowy.pl