Katalog WEB

katalog stron i firm

adStudio

 Internet i komputery / Posted 10 miesięcy ago by Łukasz Łukasz / 138 views

Chcesz zabłysnąć w Internecie? Twojej firmie brakuje Klientów z sieci?
Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie!

Stworzymy stronę internetową, która będzie przyciągała Klienta. Wypozycjonujemy ją tak, żeby była widoczna i wysoko w wyszukiwarkach, podobnie jak strony Twoich konkurentów, którzy sprzedają dzięki swojej stronie.

Zadbamy o Twój profil w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie. Koniec z amatorskimi wstawkami, które miały wyglądać profesjonalnie. Teraz to będzie wyglądać PROFESJONALNIE!
A jeżeli brakuje Ci followersów na tych kontach postaramy się o to, żeby takich pozyskać. Takich, którzy będą tym zainteresowani, a nie takich, którzy tylko polubią stronę i więcej się nią nie zainteresują. To jest najważniejsze w promocji profilu – nie może być pustych zasięgów.

Tworzymy także grafikę reklamową na strony internetowe, konta social media, do Internetu itd. Tworzymy ją także do druku, robimy logotypy, rożnego rodzaju projekty wizytówek, ulotek, plakatów, banerów, katalogów, broszur, menu i tak dalej. Zajmujemy się także gadżetami reklamowymi. Fajnie dostać darmowy długopis, albo notesik? Nie wspominając o pendrive albo powerbanku. Jeżeli poważnie myślisz o reklamie zrób coś podobnego swoim kontrahentom. Każdy lubi darmowe prezenty, a jak są w dobrej jakości są używane. Co za tym idzie? Nasze logo z adresem strony internetowej przewija się przez wiele par oczu i jest podświadomie zapamiętywane. To takie pozycjonowanie firmy w mózgu Klientów. Wracamy więc do tematu strony internetowej i zataczamy krąg.

Jeżeli poważnie myślisz o promocji swojej firmy w Internecie,a co za tym idzie pozyskiwaniu Klientów przez Internet zapraszamy na naszą stronę internetową.

Contact details

os. Północ 32/2364-300 Show Phone Number ***** http://adstudio-reklama.pl