Katalog WEB

katalog stron i firm

Dom i ogród

Akcesoria kominkowe – które są niezbędne?

Piece wolno stojące i kominki cieszą się dużą popularnością. Nie tylko dostarczają ciepło, ale również są wspaniałym elementem wyposażenia dekoracyjnego salonów i pokojów dziennych. Są ekskluzywne i dodają stylowego charakteru w pomieszczeniach. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na wkład kominkowy lub piec wolno stojący w salonie. Warto do niego dokupić akcesoria kominkowe, które ułatwią korzystanie z piecyka. Jakie akcesoria kominkowe są niezbędne w każdym domu?

Szyby kominkowe to podstawowe akcesoria do kominków

Bez wątpienia jednym z najważniejszych produktów z zakresu akcesoriów kominkowych jest szyba kominkowa. Każdy, kto posiada w domu piec wolno stojący lub wkład kominkowy, powinien posiadać również zapasową szybę kominkowe. Takie akcesoria kominkowe są niezbędne, ponieważ ratują w razie wypadku lub pęknięcia. Szyby kominkowe wykonane są ze specjalnego, żaroodpornego materiału, który jest w stanie wytrzymać temperaturę 700 stopni Celsjusza. Szyby kominkowe należą do niezbędnych akcesoriów kominkowych.

Akcesoria kominkowe, które pomogą zorganizować przestrzeń dookoła kominka to zasobniki na drewno

Zasobniki na drewno to konstrukcja, która jest w stanie przechowywać materiały wykorzystywane do palenia w takich urządzeniach jak piece wolno stojące czy wkłady kominkowe. Zasobniki na drewno są bardzo efektowne i estetyczne. Ich wygląd sprawią, że są świetną dekoracją przestrzeni dookoła kominka. Dodatkowo, takie akcesoria kominkowe dostępne są w wielu kształtach i formach. Od zwykłych, małych kwadratów, po duże, wysokie prostokąty sięgające aż po sufit. Zasobniki na drewno to akcesoria kominkowe, które dodadzą luksusu i elegancji każdemu pomieszczeniu. W sklepach dostępne są również takie o niebanalnych i pomysłowych kształtach. Designerski wygląd akcesoriów kominkowych podniesie standard wyglądu pomieszczenia.

Akcesoria kominkowe dodatkowe

Hitem wśród akcesoriów kominkowych, stał się efekt świetlny. Jest to materiał, który włożony do przestrzeni grzewczej tworzy świetny efekt płomienia. Takie akcesoria kominkowe nie są niezbędne, ale na pewno poprawią wygląd każdego piecyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *